Overiť s predajcom Kvalita na vašom zápästí

Inzercia zverejnená:: August 31, 2015
  • Lokalita: Slovakia

V poslednej dobe sa vyskytuje čím ďalej tým viac falošných a nekvalitných hodiniek. Predovšetkým hodiniek dostupných na internete. Predajcovia uprednostňujú cenu pred kvalitou a vyberajú si čínske napodobeniny originálov. Preto si treba dávať pozor od koho a odkiaľ objednávate, obzvlášť takú vec, akou sú hodinky, ktorú nosíte skoro neustále so sebou a očakávate najvyššiu kvalitu.

Jednou z mála spoločností predávajúcich hodinky s certifikátom Bezpečný Nákup od slovenskej asociácie pre elektronický obchod je MojeHodinky.sk. Vďaka predaju hodiniek od oficiálnych distribútorov hodiniek pre Slovenskú republiku nevzniká problém s komunikáciou a servisom pri zakúpenom tovare.

Jedná sa vždy len o 100% originálne hodinky, kde máte istotu, že vám neprestanú ísť po prvom slabučkom náraze alebo len tak sami od seba. Vybrať si dobré a kvalitné hodinky, ktoré by sa vám páčili, nie je vôbec jednoduché. V prvom rade je nutné si určiť požadovanú funkčnosť hodiniek, či majú mať dátumovník, stopky, tlakomer, výškomer a podobne.

Vote
Result 1 votes

Kontaktovať predajcu Zdielať

Nové zľavy:Značkové vysokokvalitné lyžiarske bundy a nohavice Descente

295.00 €
45.37% zľava
Zľavový portál >>