Bref


BREF Power Aktive Pine WC blok (3x50 g)

BREF Power Aktive Pine WC blok (3x50 g)

Hľadáte ľahší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu s každým spláchnutím? Vďaka jedinečnej formule so 4 funkciami, Bref Power Aktiv zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, vytvára čistiacu penu, poskytuje ochranu proti nečistotám a..BREF WC Blok Pro Nature Mint (3x50 g)

BREF WC Blok Pro Nature Mint (3x50 g)

Hľadáte udržateľný spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu každým spláchnutím? Bref Pro Nature je inovatívny WC blok, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, obsahuje čistiacu penu, zaisťuje ochranu pred nečistotami a extra sviežosť pre..BREF WC Blok Pro Nature Grapefruit (3x50 g)

BREF WC Blok Pro Nature Grapefruit (3x50 g)

Hľadáte udržateľný spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu každým spláchnutím? Bref Pro Nature je inovatívny WC blok, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, obsahuje čistiacu penu, zaisťuje ochranu pred nečistotami a extra sviežosť pre..BREF Hygiene Gel Floral 700 ml – WC gél na toaletu

BREF Hygiene Gel Floral 700 ml – WC gél na toaletu

WC gél Bref Hygiene Gel Floral sa automaticky aktivuje pri kontakte s povrchom, hygienicky čistí, bieli a príjemne vonia esenciálnymi olejmi...BREF Power Aktiv Ocean WC blok (3x50 g)

BREF Power Aktiv Ocean WC blok (3x50 g)

Hľadáte ľahší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu s každým spláchnutím? Vďaka jedinečnej formule so 4 funkciami, Bref Power Aktiv zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, vytvára čistiacu penu, poskytuje ochranu proti nečistotám a..BREF Blue Aktiv Chlorine WC blok (3x50 g)

BREF Blue Aktiv Chlorine WC blok (3x50 g)

Bref Blue Aktiv Chlorine je mimoriadne účinný toaletný blok, ktorý čistí toaletu aj medzi spláchnutiami. Chráni ju tiež pred usadzovaním vodného kameňa. Sfarbuje zároveň vodu do modrého odtieňa pre viac čistoty a sviežosti. Bol navrhnutý tak, aby vašej..BREF 10x Effect Kompletná ochrana 700 ml – tekutý WC čistič

BREF 10x Effect Kompletná ochrana 700 ml – tekutý WC čistič

Nový Bref 10× Effect power gél účinne bojuje s hlavnými problémami čistoty toalety. Bol špeciálne navrhnutý tak, aby udržiaval toaletu čistú a žiarivú. Je tiež vybavený špeciálnou technológiou Color Indicator, vďaka ktorej vidíte ako a kde je..BREF Fresh Ocean WC gél 360 ml

BREF Fresh Ocean WC gél 360 ml

Gélový čistič a osviežovač do WC s vôňou mora. Dávkuje sa do špeciálneho košíka, ktorý je súčasťou balenia. Pri každom spláchnutí hygienicky čistí, dokáže predchádzať usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt a dodá toalete intenzívnu..BREF Power Aktiv Lemon WC blok (3x50 g)

BREF Power Aktiv Lemon WC blok (3x50 g)

Hľadáte ľahší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu s každým spláchnutím? Vďaka jedinečnej formule so 4 funkciami, Bref Power Aktiv zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, vytvára čistiacu penu, poskytuje ochranu proti nečistotám a..
SOCIAL MEDIA
facebook twitter
© 2020 Vybavenie Domácnosti a bytové Doplnky za priaznivé ceny: Kontakt