Pharmadoct


PHARMADOCT Náplasti sterilné prúžky 8 ks

PHARMADOCT Náplasti sterilné prúžky 8 ks

Sterilné prúžky na stiahnutie rezných rán. Prúžky je možné strihať na mieru. Balenie obsahuje prúžky v 2 veľkostiach – 5 ks 3 × 75 mm a 3 ks 6,4 × 80 mm. Prúžky sú špeciálne priľnavé náplasti určené na stiahnutie menších a rezných rán a na..PHARMADOCT Náplasť AquaStop 4 ks (veľké)

PHARMADOCT Náplasť AquaStop 4 ks (veľké)

Sada transparentných náplastí 4 ks. Vlastnosti: V dvoch veľkostiach, balené jednotlivo. Umožňuje ochranu rany pri kúpaní. Náplasť s nepriľnavým gázovým vankúšikom. Extra priľnavá vďaka príprave lepiacej zložky inovatívnou technológiou s použitím..PHARMADOCT Náplasť PREMIUM 20ks (hypoalergénnahodvábna)

PHARMADOCT Náplasť PREMIUM 20ks (hypoalergénnahodvábna)

Pružné, zvlášť prispôsobivé ochranné náplasti, sú balené jednotlivo. Sú extra priľnavé vďaka príprave lepiacej zložky inovatívnou technológiou s použitím UV-C, neobsahujú latex a PVC. Antiseptická hypoalergénna gáza dokonale chráni ranu a..PHARMADOCT Náplasť AquaStop 20ks (2 veľkosti)

PHARMADOCT Náplasť AquaStop 20ks (2 veľkosti)

Elastická vodeodolná super lepiaca, špeciálna 3-vrstvová náplasť v dvoch veľkostiach. Dermatologicky testované. 15 ks 7,0 × 2,0 cm 5 ks 3,8 × 3,8 cm Použitie Ranu a okolie rany umyte a osušte. Z náplasti odstráňte ochranné časti, priložte na ranu a..PHARMADOCT Tehotenský test v puzdre

PHARMADOCT Tehotenský test v puzdre

Tehotenský test určený na samotestovanie gravidity, rýchly a bezpečný, jednorazové použitie. Balenie obsahuje 1 kus...
SOCIAL MEDIA
facebook twitter
© 2021 Vybavenie Domácnosti a bytové Doplnky za priaznivé ceny: Kontakt