Salvest


SALVEST Põnn BIO Pyré z tekvice zemiakov a manga (110 g)

SALVEST Põnn BIO Pyré z tekvice zemiakov a manga (110 g)

Zeleninovo-ovocný príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Bio tekvica, bio bataty, pyré bio z manga a už nič iné tvoria náplň kapsičky, ktorá je zabezpečená praktickým uzáverom pre prípad, že by snáď vaše dieťa nezjedlo celú túto dobrotu..SALVEST Prestó BIO Zeleninové pyré s kuracími kúskami (300 g)

SALVEST Prestó BIO Zeleninové pyré s kuracími kúskami (300 g)

Návod na prípravu: Kapsičku otvoríte, polievku vlejte do misky a ohrejte na vysoký výkon v mikrovlnnej rúre. Kapsičku otvoríte, jej obsah vlejte do hrnca a za občasného miešania ho ohrejte na potrebnú teplotu. Neotvorené balenie vložte do vriacej vody a..SALVEST Muuti BIO Hruška a banán s malinou (110 g)

SALVEST Muuti BIO Hruška a banán s malinou (110 g)

Ovocný príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje iba hruškové, malinovéj a banánové pyré, to všetko v bio kvalite. Do kapsičky nie je pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy a ani konzervanty...SALVEST Põnn BIO Bravčová panenka zo zeleninovým pyré (110 g)

SALVEST Põnn BIO Bravčová panenka zo zeleninovým pyré (110 g)

Zeleninovo-mäsový príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Bataty, tekvica, hrášok, hovädzie mäso, trocha vývaru a kvapka repkového oleja, to všetko v bio kvalite, tvorí náplň kapsičky, ktorá je opatrená praktickým uzáverom pre prípad, že by..SALVEST Põnn BIO Kuriatko s cestovinami (120 g)

SALVEST Põnn BIO Kuriatko s cestovinami (120 g)

Zeleninovo-mäsový príkrm pre dojčatá od ukončeného 8. mesiaca. Kuracie mäso, tekvica, jablkové pyré, mrkva, cestoviny a špenát s trochou mäsovo-zeleninového vývaru, to všetko v bio kvalite, tvorí náplň kapsičky, ktorá je zabezpečená praktickým..SALVEST Prestó BIO Polievka z tekvicového pyré s kokosovým mliekom (300 g)

SALVEST Prestó BIO Polievka z tekvicového pyré s kokosovým mliekom (300 g)

Návod na prípravu: Kapsičku otvoríte, polievku vlejte do misky a ohrejte na vysoký výkon v mikrovlnnej rúre. Kapsičku otvoríte, jej obsah vlejte do hrnca a za občasného miešania ju ohrejte na potrebnú teplotu. Neotvorené balenie vložte do vriacej vody a..SALVEST Põnn BIO Mango 100  percent (100 g)

SALVEST Põnn BIO Mango 100 percent (100 g)

Ovocný príkrm pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca. Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje pyré vyrobené zo 100 % bio manga a ničoho iného. Nie je do nej pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy ani konzervanty. Výrobok je tepelne..SALVEST Muuti BIO Banán broskyňa a mango s ryžovým proteínom (110 g)

SALVEST Muuti BIO Banán broskyňa a mango s ryžovým proteínom (110 g)

Ovocný príkrm s ryžovým proteínom pre deti od ukončeného 12. mesiaca. Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje banánové, broskyňové a mangové pyré, to všetko v bio kvalite. A aby v nej bolo ešte niečo navyše, obsahuje tiež 2,8 % bio ryžového..SALVEST Põnn BIO Jablko s čučoriedkami (100 g)

SALVEST Põnn BIO Jablko s čučoriedkami (100 g)

Ovocný príkrm pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca. Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje len 90 % jablčné pyré vyrobeného z bio jabĺk a 10 % bio čučoriedkové pyré. Nie je do nej pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy ani..SALVEST Muuti BIO Banán jablko a čučoriedky (110 g)

SALVEST Muuti BIO Banán jablko a čučoriedky (110 g)

Ovocný príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje iba banánové, jablkové a čučoriedkové pyré, to všetko v bio kvalite. Nie je do nej pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy a ani konzervanty...SALVEST Muuti BIO Jablko mango a čierne ríbezle s červenou repou (110 g)

SALVEST Muuti BIO Jablko mango a čierne ríbezle s červenou repou (110 g)

Ovocno-zeleninový príkrm s ryžovým proteínom pre deti od ukončeného 8. mesiaca. Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje iba jablčné a mangové pyré. Skvelú farbu mu dodáva pyré červenej repy, ktoré v jeho snahe podporuje pyré z čiernych ríbezlí. To..SALVEST Põnn BIO Hruška 100  percent (100 g)

SALVEST Põnn BIO Hruška 100 percent (100 g)

Ovocný príkrm pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca. Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje pyré vyrobené zo 100 % bio hrušiek a ničoho iného. Nie je do nej pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy ani konzervanty. Výrobok je tepelne..SALVEST Prestó BIO Papriková polievka s korením (600 g)

SALVEST Prestó BIO Papriková polievka s korením (600 g)

Návod na prípravu: Kapsičku otvoríte, polievku vlejte do misky a ohrejte na vysoký výkon v mikrovlnnej rúre. Kapsičku otvoríte, jej obsah vlejte do hrnca a za občasného miešania ho ohrejte na potrebnú teplotu. Neotvorené balenie vložte do vriacej vody a..SALVEST Põnn BIO Kuriatko so zeleninovým pyré (110 g)

SALVEST Põnn BIO Kuriatko so zeleninovým pyré (110 g)

Zeleninovo-mäsový príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Mrkva, zemiaky, brokolica, kuracie mäso, ryža, tekvica, trocha vody a kvapka repkového oleja, to všetko bio kvalite, tvorí náplň kapsičky, ktorá je zabezpečená praktickým uzáverom pre..SALVEST Põnn BIO Pyré z mrkvy a zemiakov (100 g)

SALVEST Põnn BIO Pyré z mrkvy a zemiakov (100 g)

Zeleninový príkrm pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca. Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje iba bio mrkvu a bio zemiaky s trochou zeleninového vývaru, aby mohlo vzniknúť hladké a lahodné pyré. Nie je do neho pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé..SALVEST Prestó BIO Polievka z paradajkového pyré s bylinkami (300 g)

SALVEST Prestó BIO Polievka z paradajkového pyré s bylinkami (300 g)

Návod na prípravu: Kapsičku otvoríte, polievku vlejte do misky a ohrejte na vysoký výkon v mikrovlnnej rúre. Kapsičku otvoríte, jej obsah vlejte do hrnca a za občasného zamiešanie ju ohrejte na potrebnú teplotu. Neotvorené balenie vložte do vriacej vody a..SALVEST Põnn BIO Pyré banán s čučoriedkami a obilnými vločkami (110 g)

SALVEST Põnn BIO Pyré banán s čučoriedkami a obilnými vločkami (110 g)

Ovocný príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje bio banánové a čučoriedkové pyré, ktoré dopĺňajú ražné, ovsené, pšeničné a jačmenné vločky. Nie je do nej pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé..SALVEST Prestó BIO Polievka z mrkvového pyré so smotanou (600 g)

SALVEST Prestó BIO Polievka z mrkvového pyré so smotanou (600 g)

Návod na prípravu: Kapsičku otvoríte, polievku vlejte do misky a ohrejte na vysoký výkon v mikrovlnnej rúre. Kapsičku otvoríte, jej obsah vlejte do hrnca a za občasného miešania ho ohrejte na potrebnú teplotu. Neotvorené balenie vložte do vriacej vody a..SALVEST Põnn BIO Marhuľa s jablkom (100 g)

SALVEST Põnn BIO Marhuľa s jablkom (100 g)

Ovocný príkrm pre dojčatá od ukončeného 4. mesiaca. Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje iba bio marhuľové a bio jablkové pyré. Nie je do nej pridávaný žiadny ďalší cukor, umelé farbivá, arómy ani konzervanty a je prirodzene bez lepku. Výrobok je..SALVEST Põnn BIO Hovädzie mäso so zeleninovým pyré (110 g)

SALVEST Põnn BIO Hovädzie mäso so zeleninovým pyré (110 g)

Zeleninovo-mäsový príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Mrkva, zemiaky, brokolica, hovädzie mäso, trocha vody a kvapka repkového oleja, to všetko bio kvalite, tvorí náplň kapsičky, ktorá je opatrená praktickým uzáverom pre prípad, že by vaše..SALVEST Prestó BIO Polievka z hráškového pyré s mätou (600 g)

SALVEST Prestó BIO Polievka z hráškového pyré s mätou (600 g)

Návod na prípravu: Kapsičku otvoríte, polievku vlejte do misky a ohrejte na vysoký výkon v mikrovlnnej rúre. Kapsičku otvoríte, jej obsah vlejte do hrnca a za občasného miešania ho ohrejte na potrebnú teplotu. Neotvorené balenie vložte do vriacej vody a..SALVEST Muuti BIO Mango s mrkvou a rakytníkom (110 g)

SALVEST Muuti BIO Mango s mrkvou a rakytníkom (110 g)

Ovocno-zeleninový príkrm pre dojčatá od ukončeného 6. mesiaca. Kapsička s praktickým uzáverom obsahuje iba mangové a mrkvové pyré, to všetko v bio kvalite. V bio kvalite obsahuje aj ďalšiu dôležitú zložku, a to pyré z rakytníka, ktorého blahodarné..SALVEST Põnn BIO Bolonské špagety (120g)

SALVEST Põnn BIO Bolonské špagety (120g)

Zeleninovo-mäsový príkrm pre dojčatá od ukončeného 8. mesiaca. Vyzreté paradajky, mrkva, tekvica, hovädzie mäso, cestoviny, ryža, zeleninový vývar, zmes byliniek, trochu cesnaku a kvapka dobrého repkového oleja, to všetko bio kvalite, tvorí náplň..
SOCIAL MEDIA
facebook twitter
© 2020 Vybavenie Domácnosti a bytové Doplnky za priaznivé ceny: Kontakt